Mobileria Eda

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria Eda 19 Sht 06:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Mobileria Eda ju ofron Kuzhina, Dhoma Fjetje, Komoda, enterier, shtreter me çmime shumë te volitshme. Ejani dhe binduni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim