Prodhime te mobiljeve me porosi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EDA MOBILERI 27 Dhj 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Bejm prodhimi e mobiljeve dhe interierit te ndyshme :Dhoma te fjetjes,Kuzhina,Komodina,tavolina etj.Me material dhe mekanizem cilesor.Projektet behen ne menyre profesionale.Zgjedhja mbetet e juaja. Viber: +37744470653
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim