Shes kuzhine

Shitet nga: Albulena 08 Pri 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes kuzhinen 2.40 meter. Eshte ne gjendje te rregullt. Ne kuzhine perfshihen vetem 6 dollapet e lart dhe 5 te . Cmimi 170euro
Shes dhe tavolinen e bukes me 5 karrige ne gjendje te rregullt. Cmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim