Shporet montus

Shitet nga: beni 14 Pri 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet shporeti esht i perdort kuptohet i ri nuk osht por te punumen e ka super te gjitha plloqat i punojn nje ashtu dhe furren e ka ne rregull ju lutem mos me pysni kur te telefononi a osht i grritht a osht ashtu kshtu i perdort osht qysh pe ceki dhe ktu po punon i gjithi ne rregull ashtu si osht ne foto osht edhe kshtu qmimi eshte mese i lir dhe ja vlen per kto pare ju mirpresim eshte i arrdhur na gjermania esht origjinal i firmes ariston vetem koken duheni mija ble mija ndu e shtin ne rrym edhe kryhet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim