Tavolin e bukes

Shitet nga: Fatmir 07 Pri 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet tavolina e bukes e cila gjendet ne gjendje te rregullt dhe shum pak e perdorur 100 % dru e ardhur nga zvicrra po ashtu tavolina posedon 6 karrika te gjitha ne dru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim