Kauqt komplet - 3 uls + fotele.

Shitet nga: Agon 24 Mar 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqt 3`uls dhe 2`uls +Fotele siq shifen ne foto.Jon te mir dhe te ruajta shum mir nuk kan gervishje hapen dhe per me fjet. 1 komplet 350euor qmimi i diskutushem:
"Asyja kam ble te ri ( Renovim )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim