2 kauq dysha

Shitet nga: Blend 21 Nën 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy dysha ne gjendje shum te rregullt dhe shum pak te perdorur, per sallon ose edhe per dhom fjetjeje. Bejm edhe ndrrim me laptop ose naj telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim