3+2+1

Shitet nga: Pajtim 30 Mar 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten Kauqt 3 + 2 + 1 ne gjendje shum te mir, prodhim i Simpos, 3shi shtrihet ndersa 2shi dhe Fotelja jo, gjithashtu shitet edhe Komoda e Televizorit me dyert shiber, e cila eshte gjithashtu ne gjendje te shkelqyshme, perpos ktyre te interesuarit mund ti blejn edhe Tavolinen e sallonit e cila i ka disa gritha te vogla ne kembe dhe Tepihen

Cmimi i 3+2+1 eshte: 450 Euro

Komoda e Televizorit : 120 Euro

Tavolina e Sallonit : 80 Euro

Tepija : 50 Euro

Te interesuarit mund te lajmrohen permes E-Mail apo ne Viber, pergjigjet ndoshta nuk mund ti kthej menjihere pasi mundem te jem ne pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim