3 krevet per ndeje dhe fjetje nga 80 euro

Shitet nga: Fehmi 18 Dhj 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Qe te tre krevetet jane shume te ruajtur dhe pak te perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim