DEKORIME PER GARNITURA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arev 18 Krr 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
PRODHOJM DEKORIME PER KETE LLOJ TE GARNITURAVE QE JAN NE FOTO.
DEKORIMET JANE TE CILISIS SE LARTE DHE JANE ME NJE PLASTIFIKIM FENOMENAL,
NXITONI SEPSE ESHTE MODEL I RI DHE ESHTE DUKE U SHITUR ME TE MADHE.
JU MIREPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim