DHOME EFJETEJES SHUM TE MIR

Shitet nga: sevdail 23 Sht 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
SHES DHOMEN EFJETJES SHUM TE MIR ME RREGLL SHUM TE MIR E TE RUJTUN ME GJATSI PREJ 4 METRAV I GJAT DHE NJI KREVET SHUM TE MIR E TE RUJTUN . TEL. 049 869 248 Burimi GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim