Dritare te drurit shum te ruajtura me qmim te ulet

Shitet nga: selamet 09 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
shes dritare te drurit 7cope me ram e me rolete jane ne gjendje te rregullt, dhe kane qmim shum te ulet.

nr:044575968
ose :045621198
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim