Dy kauqa dhe fotelja

Shitet nga: Sanije 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe nji fotele prodhim i Simpos,Mobiljet jan shum pak t'perdorura ,jane ne gjendje te mire ,si teknike dhe vizuele,njashtu te leht per mirembajtje dhe te leht per transport.Kauqat kan materjal kualitativ ,Kauqat jane te mire, per dhom fjetjes,dhom pritje ose edhe per sallon.
shiko fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim