Dy krevete treules dhe nje fotele me cmim te vol..

Shitet nga: Rexhep Rexhepi 23 Pri 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy krevet treules dhe nje fotele me cmim te volitshem! Jane te reja, vetem gjashte muaj te perdorura. Mund te shtrihen edhe krevetet edhe fotelja. I shes vetem se kam nderruar banesen dhe nuk ju pershtatet vendi ne banese te re! Te paraqiten vetem te interesuarit serioz.
Cmimi 280 Euro gjithesejt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim