Fotele

Shitet nga: euro model 25 Nën 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
fotele per zyre apo orendi shtepiake ,shiten 80 euro.ngjyren e materialit mund ta porosisni sipas deshires suaj.te bukura per nje zyre te rregulluar mire ,ne nje dhome gjumi qe keni nevoje per tavoline pune,te mesoni apo te ulen te tjeret deri sa te behni gati ju :D thjesht rahatuese dhe te bukura .per porosia na telefononi ne nr 044-497-737 ose 049-884-515 apo edhe ne viber +37744497737 ose +38649884515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim