Fotelje per zyre

Shitet nga: Fitim Sylejmani 31 Mar 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 2 fotelje per zyre. Foteljet jane pak te perdorura dhe te pershtatshme per ambiente klasike. Foteljet shiten qift 2 copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim