Garniturë 3+2+1+1

Shitet nga: Ismajl 15 Jan 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet garniturë mobiljesh për dhomë dite.
Një treshe, një dyshe, dhe 2 kolltuqe, me mundësi shtrirje për gjum të divanit tresh dhe dysh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim