Garniturë 3+2+1

Shitet nga: EDA MOBILERI 10 Shk 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitura te ndryshme me dizajne te llojllojshme dhe kualitet te lart.
Me çmim shume te volitshem!
Çmimi i fundit i padsikutueshem per sezonin dimror me vetem 550 euro!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim