Garnitura sallonit komplet ose veq e veq URGJENT

Shitet nga: Garnitur salloni 22 Krr 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   499 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet garnitura komplet e sallonit 3+2+1+qoshi jan te perdorur shum pak gjithashtu shitet 150 Ero dhe tavolina me xham 65 Ero dhe tepia 3me2 poashtu 50ero dhe tavolina e bukes me 6 karrika karrikat ulset ikan me skaj ngjyr kafe mshelt 150 Ero poashtu tavolina mund te zgjatet dhe per dy persona per me u ba per 8 persona dhe tepihu i kuzhines poashtu dhe ky 3me2 50 Ero shiten komplet por edhe veq e veq poashtu edhe nje pal perde 65 Ero.Nese shiten komplet gjitha sbashku ipen me vetem 450 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim