Garniture Mobilje

Shitet nga: euro model 08 Jan 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR   850 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
shiten garnitura te ketij lloji me Çmim 600€ si dhe tavolina 150€ nese jeni te interesuar.Pasi jem fabrike prodhuese ju mund te porosisni edhe ngjyren e mobiljeve sipas deshires suaj apo edhe me kombinime ngjyrash te ndryshme,gjithashtu ju mund te porosisni edhe llojin e materialit shtof apo lekure(skaj).Per informata na telefononi ne numrin 044/497-737 apo ne viber +37744497737
ose te na vizitoni ne sallonin e mobiljeve Euro Model ne fshatin Shillove te Gjilanit afer bunarit te Perlepnices
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim