Garniture per sallon

Shitet nga: Qendresa 06 Pri 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garniture per sallon, 3, 2 dhe 1.
Eshte e perdorur mirepo e ruajtur mire.
Treshi shtrihet per fjetje per dy persona.
Bashke me garnitur hyn edhe tavolina e dhomes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim