Garnituren 2` kauq dhe 2 fotele

Shitet nga: W 17 Mar 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 2 kauq dhe 2 fotele Kauqt hapen per me fjet .Jan shum te mir dhe te rehatshem jon ne gjendje shum tmir dhe jon te rujtuna shum.Pres blers serioz Qmimi :300euro.Kompleti


-Arsyja e shitjes :ndrrim i mobilev.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim