Kanape nje tresh dhe nje dysh

Shitet nga: remi 08 Gsh 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kanape nje tresh dhe nje dysh te pa perdorura, te blera ne Simpo para 1 muaji me qmim 1300 euro e ne i shesim 700 euro dhe diskutojm per qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim