Kauq per fjetje

Shitet nga: Burim 20 Sht 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqin per dhome te fjetjes me.nje qmim shume te volitshem 130 euro. Kauqi shtrihet dhe eshte per fjetje per 2 persona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim