Kauqa

Shitet nga: kauq 22 Shk 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 1tresh dhe2njisha jan te likures jan ardhur nga zvicrra jan shum praktik jumirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim