Kauqa

Shitet nga: Gilan 15 Mar 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Kauqat 1-2-3 jon shume te ruajtur si dhe shtrihen per gjume. Qmim i diskutueshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim