Kauqat

Shitet nga: mobilje 22 Shk 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
shes ni 3 dhe 2 njiesha te likures jon nga zvicrra te ardht jan pak te perdorur dhe ndrroj me dani telefon ose dani tablet ose me pare ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim