Kauqt dhe komoden

Shitet nga: Kastriot 16 Shk 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Kauqt dhe komoden
Jane te ruajtura
Kauqt posedojn dy tresha nje dysh dhe dy njesha.
Qmimi per kauqt eshte 800 euro.
Komoda eshte e drunit
Qmimi per komode eshte 300 euro.
Per me shume informata telefononi ne numrin:
045 381 874 ose ne viber : +377 45 381 874.
Faleminderit per mirekuptim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim