Komodë moderne për sallon

Shitet nga: Hesat Asllani 11 Shk 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komoda moderne për sallon tuaj, komoda është ne gjendje perfekte!
Kjo komodë është blerë me çmimin prej 800€ tek MobIn.
Siç e shini dhe në foto, posedon të gjitha aksesoriet, mund të përdoret për televizor, ka plot rafte për vendosjen e gjërave, madje posedon edhe drita, në rast të ndriçimit më të mirë.
Çmimi është shumë i arsyeshëm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim