Komod Per TV

Shitet nga: Driton 06 Shk 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Komoda eshte nga Croacia eshte komplet Dru i qershis dhe eshe e re e pa perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim