Komod Tv + Tavolin +Tepija

Shitet nga: Dini 16 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   185 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten komoda per tv plus Tavolin e mesme sidhe Tepija Merinos dimensioni 3x2 dhe 2 x180 siq shihen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim