Komod per Tv 2 televizor

Shitet nga: Selim LENJANI 20 Mar 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Komoden per tv ne gjendje shum te mir, si dhe 2 televizor njeri asht i markes GRUNDIK e tjetri SONY
Qmimet
Komoda e tv 60 ero
Tv Greundiku 60 ero
tv Sony 50 ero
Kush i mer te trijat qmimi 150 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim