Komod,televizor,tavolin,tresh dysh dhe 2 njishe ..

Shitet nga: Naim 22 Pri 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Komoda 100€
Televizori 30€
Kompleti ulseve 200€
Tavolina 70€
Kreveti (pyet per qmim)
Ormon(pyet per qmim)

Jon ne gjemdje shum te mir te pasterta shum ku nuk pihet duhan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim