Komoda

Shitet nga: toli 12 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komoda prej druri origjinal , mund te ndahet ne dy pjes te poshtme dhe te lart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim