Komode per tv, dhe tavoline

Shitet nga: Mustafe 06 Pri 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komoden per tv, nga Zvicrra, dhe tavoline salloni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim