Komodinë

Shitet nga: Ardian 19 Shk 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Komodinë prej druri në gjendje shumë të mirë = 130 Eur.
Garniturë Moderne, Treulës, Dyulës dhe Njëulës në gjendje shumë të mirë, të ruajtura mirë = 170 Eur.

Mund të na telefononi në qdo kohë dhe në Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim