Mobile 1.2.3

Shitet nga: bekimi 30 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilet 1.2.3. Te lekures origjinale te prodhuara ne simpo
Jan te perdorura po shum pak te pe4dorura dhe shum te ruajtura
Jan me matrelial te lekures origjinale dhe kan qmim te arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim