Mobile Klasike vetem TE LINDI +37745-511355

Shitet nga: Te Lindi 28 Mar 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet klasise te ketij lloji 3+3+1+1 me Çmim 2000€ tavoline ne vlerë prej 200€ si dhe tavolina e bukes me 6 karrige 410€ qe do te thot komplet ky set kushton 2610€..Pasi jem fabrike prodhuese ju mund te porosisni edhe ngjyren apo llojin e materialit (shtof ose skaj) se si deshironi te duken mobiljet tuaja.Gjithashtu duhet te cekim se mund te beni kombinim te ngjyrave.Per Çdo garniture te porositur ju do merni edhe nje tabure falas me cilendo ngjyre qe ju deshironi (shiko fotot)
Per informata na telefononi apo shkruani ne viber ne nr +37745 511-355
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim