Mobileria Te Lindi kontakto nr +37745 511-355

Shitet nga: Te Lindi 18 Pri 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
shiten garnitura te ketij lloji me Çmim 850€ si dhe tavolina 150€ nese jeni te interesuar.Pasi jem fabrike prodhuese ju mund te porosisni edhe ngjyren e mobiljeve sipas deshires suaj apo edhe me kombinime ngjyrash te ndryshme,gjithashtu ju mund te porosisni edhe llojin e materialit shtof apo lekure(skaj).Ju mund te informoheni apo te porosisni ne nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim