Mobilet dhe kuzhin

Shitet nga: Fatlum 04 Shk 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garnoturen 3 2 dhe 1
Kuzhin
Tavolin buke
Etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim