Mobiliet dyshi

Shitet nga: Hajrushi 06 Dhj 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet nje dy-ulës (dysh), qe eshte nga materiali shume i mire dhe i forte. eshte nga materiali i likures dhe shtofit. Mund te shfrytezohet per qendrim ditor, por edhe per fjetje, sepse ka ate mundesi te shtrirjes se tij. ngjyra eshte sikur ne foto. Eshte i pa perdorur, thjeshte eshte i ri.

Çmimi eshte 250 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim