Mobilje (kauqa)

Shitet nga: Feime Imeri 16 Mar 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje te lekures. 1 treshqe shtrihet, 1 dysh dhe dy fotele me ngjyr vishnje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim