Mobilje

Shitet nga: Agon 21 Sht 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje 3 2 dhe fotele n gjendje te rregult shum pak t perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim