Mobilje

Shitet nga: beli 19 Nën 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
tresh,dysh,dy njesha dhe rreth komplet qmimi 550euro per dy dhom mund te shfrytzohen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim