Mobilje

Shitet nga: Qendrim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Moblijet jan një tresh ,dy fotele dhe një dysh .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim