Mobilje 1.2.3

Shitet nga: bekimi 30 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilet 1.2.3 te prodhuar ne simpo dhe jan lekur 100 perqind jan te ruajtura shum per blers serioz kan cmimin shum te volitshem per informata me kontaktoni ne numrin 045575977
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim