Mobilje 3 2

Shitet nga: Burim 17 Jan 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilje 3-2 dhe një fotele 1-she. Mobiljet ju mundësojnë gjithashtu edhe fjetjen në to, përveq foteles e cila nuk shtrihet. Për informata më të hollësishme n'a kontaktoni në numrat e telefonit: 044/049-211-079
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim