Mobilje/Inventar

Shitet nga: Besim Xhelili 28 Mar 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes një treulës, një dyulës dhe dy fotolje.Mobiljet janë në gjendje të rregullt pa defekte.Çmimi i diskutushëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim