Mobilje per sallon

Shitet nga: Mobilje per sallon 28 Mar 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet per sallon komplet si shihen ne foto , mund te perdoren edhe per te fjetur pasi 2shi dhe 3shi mund te shtrihen.Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim