Mobilje salloni

Shitet nga: niki 18 Pri 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje salloni esht 3 ulesi qe shtrihet eshte 3 ulesi tjeter dhe nje 2 ules.
Per me shum inf. Na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim